Institute for Leadership,
Innovations
and Development
|
Відеоресурси щодо помилок оплати персоналу проєкту з фінксованою ставкою (16.02.2022р.) |
|

Що? Вебінар для виконавців проєктів Програми ЄС Горизонт 2020 щодо помилок у застосуванні та звітності оплати роботи персоналу проєктів.
Коли? 16 лютого 2022 р., 11.00-13.00 (за Києвом)
Де? Онлайн відеозапис на YouTube Stream - за посиланням
|
|
Read more...
|
|
Тренінг «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів» (16.02.2022 р.) |
|

Що? «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів»
Коли? 16 лютого 2022 р. о 10.00 год.
Де? Національний авіаційний університет (формат Zoom)
|
|
Read more...
|
|
Відеоматеріали Міжнародного інфодня конкурсів Партнерств співпраці у сферах освіти, професійної підготовки та молоді (31.01.2022) |
|
31 січня 2022 р. відбувся Міжнародний інфодень для Партнерств співпраці конкурсів у сферах освіти, професійної підготовки та молоді, які подають Європейські неурядові організації (ENGO). Багато корисної інформації для потенційних учасників було презентовано з перших вуст від Європейської Комісії та Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури: про пріоритети, напрями, конкурси, як готувати успішні проєкти та багато іншого.
|
|
Read more...
|
|
|
|
|
Page 128 of 276 |