-
Участь у тренінгу узяли більше 60 представників закладів вищої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти.
З вітальним словом до учасників заходу звернулась Світлана ШИТІКОВА, Координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Тренерами заходу виступили Алі РАШИДІ, Folkuniversitetet, Річард ПАРКС, Rinova, та Катерина ПУГАЧОВА, Folkuniversitetet.
Під час тренінгу учасники ознайомились із логіко-структурним підходом та плануванням проєктів; написанням концептуальної пропозиції ідеї проєкту; стратегіями пошуку потенційних європейських партнерів та критеріями оцінювання проєктної заявки.
ВІДЕОЗАПИС (оновлюється)
ПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІКЕРІВ (оновлюється)