-
Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу під час заходу провела обговорення викликів, можливостей співпраці, особливостей конкурсів та проєктів в межах Програми ЄС Еразмус+ для переміщених закладів освіти. Також були проведені консультації щодо потенційних ідей проєктів та напрямів конкурсів для подання проєктних заявок та зустріч з командами виконавцями проєктів щодо особливостей впровадження проєктів під час воєнного стану в Україні.
Презентація «Програма ЄС Еразмус+ як інструмент трансформації українських закладів освіти» спікерки — завантажити.