Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін» в межах проєкту ЄС REDU (12.04.2024 р., м. Київ)

12 квітня 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні долучилась взяла участь в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін»,  яка відбулася в межах проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU). Конференція ініційована консорціумом партнерів проєкту у складі: Інститут вищої освіти НАПН України, Маріупольський державний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Британська Рада в Україні.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home