Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у Сьомому Всеукраїнському форумі молодіжних працівників і працівниць: Загартовані. Згуртовані (01.12.23 р.,м. Київ)

1 грудня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналась до Сьомого Всеукраїнського форуму молодіжних працівників і працівниць: Загартовані. Згуртовані, який проходив офлайн в місті Києві. Форум організований Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром, Асоціацією молодіжних працівників України у співпраці із Програмою ООН в Україні, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за фінансової підтримки Урядів Данії та Японії, Агентства США з міжнародного розвитку. До заходу приєдналось близько 200 учасників, які представляли активне студентство та молодіжні організації з різних міст України.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home