Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч-нарада переможців конкурсу 2023 р. Проєктів Програми ЄС Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу професійної освіти та підготовки» (CBVET) щодо особливостей впровадження проєкту та управління коштами гранту (12.10.2023 р., онлайн)

12 жовтня 2023 року проведено зустріч для переможців конкурсу 2022 р. проєкту CBVET «Розбудова горизонтального потенціалу професійної освіти для інтернаціоналізації та модернізації, включаючи інновації, цифровізацію та стійкість шляхом трансферу методології та обміну кращими практиками» (“Horizontal VET Capacity Building for internationalisation and modernisation including innovation, digitalisation and sustainability by methodology transfer and exchange of good practices – CB-VET plus”). До наради приєднались 9 учасників з різних міст України.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home