Захід відбувся зі підтримки партнерів Всеукраїнських #ErasmusDays 2023: Представництво ЄС в Україні, Європейське виконавче агентство з питань освіти та культури, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Рада з молодіжних питань при Президентові України, Національний олімпійський комітет України, Спортивний комітет України, Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, Європейська асоціація міжнародної освіти (EAIE), ГО «Професійна мережа менеджерів освіти та науки України» (ПММН України), Фонд Родини Богдана Гаврилишина, Ганноверський університет імені Лейбніца, Erasmus Student Network Ukraine, Young European Ambassadors, Українська Асоціація Молодіжних Рад, Erasmus Mundus Alumni, а також за активної участі українських університетів, молодіжних та інших організацій.
ПРОГРАМА ЗАХОДУ – завантажити.
ВІДЕОЗАПИС ЗАХОДУ – оновлюється.
У заході взяли участь близько 20 працівників відділів з міжнародної діяльності та Еразмус+ координаторів закладів вищої освіти з різних міст України. Модератором заходу виступила Світлана ШИТІКОВА, координаторка НЕО в Україні.
З вітальним словом до учасників звернулась Ксенія СМИРНОВА, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Київського національного університету імені Тараса Шевченка, висловивши сподівання, що учасники заходу не лише поділяться досвідом, а й, найголовніше, надихнуться свіжими ідеями й долучаться до різноманітних можливостей Еразмус+.
Під час першої частини заходу Світлана ШИТІКОВА та Катерина ЖДАНОВА, НЕО в Україні, познайомились з учасниками та провели презентацію щодо інституційної координація Програми ЄС Еразмус+, особливостей Програми ЄС Еразмус+ на час воєнного стану в Україні, а також зосередили увагу на діяльності IRO на ключових порталах Програми (FTOP та E+&ESC) щодо доступу до профілів, валідації акаунтів та роботою із системою для проєктів-переможців (підписання Декларації доброчесності).
Під час другої частини заходу учасники мали змогу проаналізувати сайти різних ЗВО за різними критеріями (відкритість, доступність, тощо) та обговорити актуальні питання та виклики інституційного впровадження Програми, а також поділились досвідом їх подалання.
ПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІКЕРІВ:
- “Ключові напрями роботи IRO”, Світлана ШИТІКОВА, координаторка НЕО в Україні
- “Відділи з міжнародної діяльності та Еразмус+ координатори ЗВО: інституційна координація Програми ЄС Еразмус+”, Катерина ЖДАНОВА, менеджерка НЕО в Україні
КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:
- Рекомендації для виконавців проєктів КА1 з міжнародної кредитної мобільності
- Виняткові заходи щодо інтеграції освітян України за проєктами з мобільності Програми ЄС Еразмус+ в Європі (укр. мовою)
- Інформація про особливості підтримки України у період війни – Виняткові заходи для українців на період війни в Україні (англійською мовою)