Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Ініціативи Фонду PDF
6 березня 2008 р. Фонд «Освіта для Демократії» запрошує вчителів та представників неурядових організацій із Польщі й України взяти участь у конкурсі на сценарій дидактичних занять про історію, сьогодення та майбутнє обох країн. Конкурс має на меті створити і зробити доступними для публічного використання нові дидактичні матеріали (польською та українською мовами), що дадуть змогу польській і українській молоді краще зрозуміти реалії життя найближчих сусідів та спільну історію, а також популяризуватимуть польсько-українську співпрацю. Учителі з України запрошуються опрацювати заняття про Польщу, а вчителі з Польщі – про Україну. І українці, і поляки запрошуються підготувати заняття про співпрацю наших країн або про історичні події, що досі позначаються на тому, як наші нації сприймають одна одну. Роботи на конкурс (сценарій і заявку) треба надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 27 червня 2008 року. Більш детальну інформацію про конкурс та форму заявки можна знайти на сайті www.edudemo.org.pl . Пані Мартина Міхалік відповідатиме на Ваші запитання польською та українською мовами.
 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home