Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) DigEco (12.02.2021, online)

12 лютого 2021 року відбулась перша установча зустріч проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) DigEco «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану».

Старт DigEco розпочався з обговорення викликів, з якими стикається вища освіта в Україні, Таджикистані, інших країнах-партнерах та Європі.

Спікерами зустрічі були Андреа МУРЗІ – проєктний офісер DigEco (EACEA) та Олег ШАРОВ – генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства науки та освіти України, які відзначили важливість DigEco для вищої освіти в умовах цифровізації.

Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні та Царина НУРІДІНОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу у Таджикистані, підтвердили готовність сприяти партнерству з DigEco для покращення обізнаності, пізнаванності, актуальності, ефективності та впливу міжнародного компоненти DigEco. Національні Еразмус+ офіси в Україні та Таджикистані зазначили відкритість для співпраці з країнами-партнерами і готовність підтримувати та сприяти всій діяльності, пов’язаній з проектом у вищій освіті.

У рамках зустрічі обговорено розроблення інноваційної методології Проектного Інклюзивного Навчання та створення лабораторії з сучасним та інклюзивним обладнанням та програмним забезпеченням, участь партнерів у завданнях відповідно робочих пакетів щодо розробки курсів, забезпечення якості, дисимінаційних заходів та менеджменту. Уточнено графік проведення тренінгів в межах проєкту та інші питання діяльності проєкту.

Міністерство цифрової трансформації України як член Консорціуму DigEco підтримуватиме проект на державному рівні у реалізації результатів DigEco. Співпраця з Міністерством дозволить поширювати інформацію про DigEco, що працює серед цільових груп на національному рівні, та розширюватиме коло користувачів результатів DigEco.

Підготовлено з використанням матеріалів

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home