Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь в kick-off meeting проєкту CBHE INTERADIS (11-12.02.2021, online)

11-12 лютого 2021 року в місті Суми відбулася перша установча зустріч у рамках проєкту «INTERADIS» «Інтеграція та адаптація іноземних студентів».

Участь у зустрічі узяли представники Нідерландської бізнес академії, Університету Фоджа (Італія), Східно-Баварського технічного університету Амберг-Вайдена (Німеччина), Університету імені Міколаса Ромеріса (Литва), Консалтингової компанії Халтгрен (Німеччина), Університету «КРОК», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного університету водного господарства та природокористування, Одеського національного політехнічного університету, Маріупольського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Львівського національного університету імені Івана Франка, Українського державного центру міжнародної освіти.

Перша проєктна зустріч була спрямована на знайомство учасників, презентацію власних університетів, зокрема у напрямку співпраці з іноземними студентами. Окрім того, було визначено ключові моменти подальшої комунікації та проведено розподіл завдань задля успішної реалізації проєкту упродовж наступних трьох років. Учасники також мали змогу отримати відповіді на усі запитання щодо впровадження проєкту від представників національних Erasmus-офісів України та Нідерландів.

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА долучилась до заходу із вітальним словом та узяла участь у дискусіях під час зустрічі. Команді проєкту надано ключові рекомендації щодо впровадження проєкту та підтримку з розбудови потенціалу ЗВО та інших організацій щодо особливостей запровадження проєктів.

Підготовлено з використанням матеріалів

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home