Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар з розробки робочих програм / силабусів для команди проєкту CBHE MultiEd (11.02.2021, online)

11 лютого 2021 року відбувся вебінар "Розроблення освітніх програм: національні вимоги та європейські підходи".

Захід організовано в межах реалізації проєкту розвитку потенціалу вищої освіти MultiEd «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції».

Участь у воркшопі узяли близько 60 учасників.

Спікерами заходу стали Член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Ірина ЗОЛОТАРЬОВА (HERE team) та представник НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА.

У своєму виступі Ірина ЗОЛОТАРЬОВА висвітлила досвід проєкту розвитку потенціалу вищої освіти MASTIS щодо розроблення магістерських програм у сфері ІТ, особливості розроблення освітніх програм та інші питання щодо розроблення робочих програм (силабусів).

Представник НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА відповіла на питання щодо національних вимог та європейських підходів розроблення освітніх програм.

Презентація І. ЗОЛОТАРЬОВОЇ

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home