Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч-знайомство з Erasmus Student Network за підтримки НЕО в Україні (05.02.21, онлайн)

5 лютого 2021 р. відбулась зустріч працівників відділів міжнародних зав’язків та представників студентського самоврядування з Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv).

Захід було проведено з метою розбудови співпраці закладів вищої освіти України з ESN Kyiv задля впровадження ефективної Buddy System для іноземних студентів, які приїжджають за обмінами Еразмус+ в Україну та підтримки українських студентів, які їдуть на мобільність до європейських університетів.

До заходу приєдналось понад 40 працівників відділів міжнародних зав’язків та представників студентського самоврядування ТОП-25 ЗВО України за кількістю проєктів Еразмус+: International Credit Mobility (KA107).

Спікерами заходу виступили Світлана ШИТІКОВА, координатор, Національний Еразмус+ офіс в Україні; Єлизавета ПІДОПРИГОРА, президент, Erasmus Student Network Kyiv; Владислав ТАЯНОВСЬКИЙ, менеджер освітніх проєктів, Erasmus Student Network Kyiv, а також іноземні студенти, що були на обміні Еразмус+ в Україні. Під час своїх презентацій спікери представили основну місію, візію, структуру, головні завдання та можливості у співпраці з ESN Kyiv, а також результати впровадження Buddy System для іноземних студентів.

Презентація про ESN Kyiv - за посиланням.

Дякуємо всім за участь!

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home