Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) ClimEd (03-04.02.2021, on-line)

3‒4 лютого 2021 року відбулося офіційне відкриття проєкту за програмою Еразмус+ КА2 «ClimEd – Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах».

Участь у заході узяли представники консорціуму з Університету Гельсінкі, Університету Ровіра і Віргілі, Естонського університету наук про життя, Одеського державного екологічного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Білоцерківського національного аграрного університету, Одеського національного медичного університету.

Учасників конференції вітали генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олег ШАРОВ (HERE team) та координаторка Національного Еразмус+ Офісу в Україні Світлана ШИТІКОВА.

Було презентовано етапи виконання проєкту, а також проєктні команди всіх університетів-учасників консорціуму. Обговорено робочий план на 2021 рік, основні принципи і правила управління проєктом. Проєкт виконуватиметься впродовж 3 років за координаторства Університету Гельсінкі, Фінляндія.

У рамках проєкту передбачається створення коротко-, середньо- та довгострокових навчальних курсів на основі компетентнісного підходу з використанням інноваційних педагогічних технологій для підготовки та перепідготовки фахівців кліматозалежних галузей економіки, а також онлайн-курсів для підвищення обізнаності широких верств населення в галузі кліматології та кліматичних послуг.

Підготовлено з використанням матеріалів.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home