Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у засіданні Секторальної робочої групи з питань освіти і науки МОН України (29.01.2021, on-line)

29 січня 2021 року представниками НЕО в Україні узято участь у засіданні Секторальної робочої групи з питань освіти і науки МОН України у підгрупах «Вища освіта та освіта дорослих» та «Професійна (професійно-технічна) освіта»). До складу обох підгруп увійшла представник НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА.

Під час засідань були представлені пріоритети Міністерства освіти і науки України на 2021 рік у сфері вищої та професійної освіти та заходів, що потребують підтримки, огляд очікувань від партнерів та наступні кроки щодо реалізації заходів, які потребують залучення міжнародної технічної допомоги на 2021 рік.

Представники НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА та Жанна ТАЛАНОВА узяли участь у дискусіях та поінформували щодо початку нової Програми Еразмус, наголосили на важливості використання напрацювань проєктів, а також заповнили матрицю проєктів для сектору професійної (професійно-технічної) освіти для МОН України.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home