Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь в Erasmus+ Day у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (18.11.20)

18 листопада 2020 р. в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова було організовано Erasmus+ Day. Захід було проведено ESN-Kyiv спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні.

Онлайн зустріч зі студентами та викладачами було проведено з метою презентації академічних можливостей Програми, знайомства з учасниками обмінів та представниками відділу академічної мобільності, які представили кроки участі у конкурсі та власний досвід.

Менеджер НЕО в Україні Катерина ЖДАНОВА приєдналась до зустрічі та презентаувала Програму, її особливості, можливості для студентів, випускників та працівників університетів, та результати в Україні. Спікер зосередила увагу на участі у конкурсах обмінів та спільних магістерських програм Еразмус Мундус, підготовки пакетів документів, тощо.

До заходу приєдналось понад 45 учаснкиів, які отримали можливість посвілкуватись з усіма спікерами та отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Дізнайтесь більше про заходи від ESN-Kyiv - за посиланням.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home