День перший було організовано у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні та Національною командою експертів з реформування вищої освіти. У заході узяли участь близько 40 представників команд проєктів WARN«Академічна протидія гібридним загрозам» та CRENG «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг».
З вітальним словом до учасників семінару звернулись Владислав ПАНІН, Ректор ДУІТ; Олена КАЙКОВА, координатор проєкту, грантхолдер, університет Ювяскюля, Фінляндія (дистанційно); Світлана ГРИШКО, національний координатор проєкту WARN (ХНУРЕ).
До заходу долучились представники НЕО в Україні – Світлана ШИТІКОВА та Жанна ТАЛАНОВА, які у своїх презентаціях висвітлили особливості впровадження проєктів розвитку потенціалу вищої освіти в Україні в контексті якості змісту та використання коштів.
В рамках першого дня роботи відбувся відкритий семінар Юрія РАШКЕВИЧА, екс-заступника Міністра освіти і науки України, радника Міністра, члена Національного агентства кваліфікацій, Національного експерта з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ на тему «Особливості конструювання освітніх програм на основі міжнародного досвіду в межах національного законодавства».
Захід відвідали близько 100 учасників.
У своїй презентації Юрій РАШКЕВИЧ висвітлив актуальні питання студентоцентрованого навчання, означення, роль та рекомендації щодо формулювання результатів навчання, методологію побудови і реалізації освітніх програм.
Під час другого дня семінару в рамках реалізації проєкту Еразмус+ WARN команди обговорили стратегію розповсюдження результатів проєкту, загальні питання управління проєктом та менеджменту коштів проєкту.
Презентація С. ШИТІКОВОЇ