Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційний день Програми Європейського Союзу Еразмус+ (16.04.2019 р. м. Київ)

16 квітня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» провели Інформаційний день Програми Еразмус+. Захід було організовано в межах XVI Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність».

Захід складався з двох частин:

1 сесія: про індивідуальні можливості отримання грантів на мобільність для студентів, аспірантів, випускників, працівників ЗВО, молоді;

2 сесія: про можливості співпраці організацій та підготовки проектів на мобільність, розбудову потенціалу, проведення досліджень з європейської інтеграції працівників закладів вищої освіти, молодіжних громадських організацій, молодіжних працівників та ін.

Загалом в рамках заходу вязло участь близько 100 представників студентства та працівників університету.

Під час заходу була представлена заальна структура Програми, її ключові напрями, а також індивідуальні та організаційні можливості Програми. Учасникам було надано чіткі рекомендації щодо пошуку партнерів, розробки заявки та якісного дизайну проекту.

ПРОГРАМА заходу:

09:30-10:00 – реєстрація учасників першої сесії;
10:00-10:10 – вітальне слово
10:10-11:15 – презентація індивідуальних можливостей в рамках Програми Еразмус+, Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні, запитання та відповіді.
11:00-11:30 – реєстрація учасників другої сесії;
11:30-11:40 – вітальне слово
11:40-13:00 – презентація можливостей співпраці ЗВО в рамках Програми Еразмус+, Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні, запитання та відповіді.

Дякуємо всім, хто приєднався до заходу!


 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home