Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Координаційна зустріч представників Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+ (10-12.10.18, м. Брюссель)


43878294 973067806196784 1652283217375395840 o

10-12 жовтня 2018 р. (м. Брюссель, Бельгія) відбулась зустріч представників Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+.

зустріч команд складалася з двох частин:
10-11жовтня - внутрішня робота Еразмус+ офісів та команди ЕАСЕА щодо розвитку потенціалу команд, звітування щодо результатів за попередні роки, а також презентацію кращого досвіду за різними напрямками роботи в Програмі.
12 жовтня - зустріч Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+. Головна мета заходу полягала в презентації нових деталей участі країн та організацій у конкурсах 20198 року; презентації статистичних даних результатів конкурсу 2018 року; нововедення у можливості у сфері молоді - European Solidarity Corps.

Задля розбудови ноивх робочих звязків та синергії між командами, всі учасники отримали змогу відвідати воркшопи за тематиками: "Забезпечення якості у програмах обмінів у сфері вищої освіти: проблеми, виклики та шляхи вирішення", "Синергія в рамках міжнародного виміру Програми Еразмус+", "ЯК залучати новачків до конкурсів Програми Еразмус+?", "Розбудова співпрці з Асоціацією випускниів Програми Еразмус+".

У заході взяли участь понад 250 предстаників Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+ з більш ніж 60-ти країн світу. Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні отримали інструкції та набули інформаційних та практичних навичок щодо нових правил та особливостей конкурсів 2019 Програми Еразмус+, а також розбудували нові звязки з представниками офісів та агентств з метою подальшої синергії, представили успішний досвід співпраці з Представництвом ЄС в Україні та отримали рекомендації задля підтримання успішного рівня впровадження Програми Еразмус+ для українських стейкхолдерів.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home