Матеріали круглого столу «Інструменти мотивації на особистісному, інституційному та національному рівнях в контексті розвитку внутрішньої системи забезпечення якості у вищій освіті» (24.05.2018, м. Ки ... |
Запрошуємо ознайомитись з матеріаламикруглого столу «Інструменти мотивації на особистісному, інституційному та національному рівнях в контексті розвитку внутрішньої системи забезпечення якості у вищій освіті», що відбулась 24 травня 2018 р. у м. Києві за підтримки Програми Еразмус+, SPHERE, Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA). Інструменти мотивації на особистісному, інституційному та національному рівнях в контексті розвитку внутрішньої системи забезпечення якості у вищій освіті: Для кого: викладачі, студенти, Національні експерти з реформування вищої освіти Програми Еразмус+, представники Міністерства освіти і науки України, науково-методичних комісій при МОНУ, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти, організацій роботодавців, неурядових організацій, що працюють у сфері вищої освіти. Програма заходу (англ.) Програма заходу (укр.)
Вступне слово щодо можливостей і відповідальності за виконання і якість результатів проектів програми Еразмус+, Світлана Шитікова, координатор проекту "Національний Еразмус+ офіс в Україні" Вступне слово щодо забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи відповідно до нового законодавства, Олег ШАРОВ, Генеральний директор Директорату вищої освіти та освіти дорослих,Міністерство освіти і науки України, Національний експерт Програми Еразмус+ Розвиток внутрішнього забезпечення якості відповідно до ESG, вкл. Сучасні підходи до залучення стейкхолдерів, деякі особливості забезпечення якості вищої освіти для регульованих професій (напр., у медицині, праві, інженерії, педагогиці), Тіа ЛОУККОЛА, TAM експерт з QA, Директор департаменту інституційного розвитку секретаріату Європейської асоціації університетів, член Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Роль стейкхолдерів у системі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту», Володимир ЛУГОВИЙ, Перший віце-президент НАПН України, Національний експерт Програми Еразмус+ Проблеми мотивації викладачів та студентів щодо участі в розвитку внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, Андрій СТАВИЦЬКИЙ, Голова Національної команди експертів Програми ЄС Еразмус+, координатор ЄКТС, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка Інструменти мотивації викладачів до набуття компетентностей з методів і процедур забезпечення якості відповідно до ESG, до активної участі в процесах забезпечення та покращення якості вищої освіти, Тіа ЛОУККОЛА, TAM експерт з QA, Директор департаменту інституційного розвитку секретаріату Європейської асоціації університетів, член Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Викладачі та студенти – ключові актори у внутрішньому забезпеченні якості вищої освіти, Володимир БАХРУШИН, професор кафедри системного аналізу, Запорізький національний технічний університет, Національний експерт Програми ЄС Еразмус+ Щиро дякуємо всім, хто приєднався до заходу! Бажаємо успіхів та професійного натхнення! |
"Genius Temporis"
МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.
ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.
Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!