Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти» (22.03.2018 р., м. Київ)


images

22 березня 2018 р. (10:00-13:00) відбувся Методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти», організований Національною академією педагогічний наук України, Інститутом вищої освіти НАПН України.
Семінар відбудеться за підтримки та участі представників Міністерства освіти і науки України, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус+.

У рамках заходу відбулось обговорення проблемних питань формування рейтингів та їх ролі в оцінюванні якості освітньої діяльності закладів вищої освіти на інституційному, національному та міжнародному рівнях, розроблення критеріїв і показників Hаціонального рейтингу закладів вищої освіти.

Серед спікерів заходу, національний експерт Володимир ЛУГОВИЙ виступив з презентацією щодо потенційної ролі та впливу Hаціонального рейтингу закладів вищої освіти на мотивацію закладів вищої освіти щодо покращення якості вищої освіти.

За результатами роботи Методологічного семінару будуть підготовлені Рекомендації щодо концептуальних засад розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти України.

Місце проведення: Інститут педагогіки НАПН України, актова зала, 4 пов. – м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д.

Детальніше за посиланням:  http://naps.gov.ua/ua/press/announcements/1330/

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home