Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Засідання координаційної групи проректорів з навчально-методичної роботи та міжнародних зв'язків (22.02.2018, м. Київ)


1e6802c45ffb6b53d5617646c58919ba

22 лютого 2018 р. в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося засідання новоствореної координаційної групи проректорів провідних ЗВО з навчально-методичної роботи та міжнародних зв'язків. Захід відвідало понад 50 проректорів закладів вищої освіти з різних куточків України.

Модератором заходу виступив Юрій РАШКЕВИЧ, заступник Міністра освіти і науки України. Доповідачі заходу Олександр ЯКИМЕНКО, перший заступник Голови Державної інспекції навчальних закладів України та Ольга ПОЛІЩУК, Державна аудиторська служба України окреслили різні аспекти щодо навчально – методичних комплексів дисциплін (НМКД). Іван ПРИМАЧЕНКО презентував можливості платформи Prometheus.

Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні, висвітлила cпецифіку запровадження проектів Європейського Союзу в сфері вищої освіти в Україні відповідно до Рамкової угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств, Постанови Кабінету Міністрів України Про порядок залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги від 15 лютого 2002 р. N 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», Грантових угод, Інструкцій ЕАСЕА, Партнерської угоди тощо.
Матеріали підготовлено за: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007910328632

Матеріали презентацій НЕО:

Презентація "Специфіка запровадження проектів Європейського Союзу в сфері вищої освіти і закладах вищої освіти України"

Пакет документів та Пам'ятка для фінансовго менеджменту проектів Програми ЄС Еразмус+

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home