Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали та відеозапис Інформаційних днів Erasmus+ “Підтримка ЄС для української молоді” (7/12/2017)

7 грудня 2017 р. в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ” відбувся Інформаційний день Програми Еразмус+ «Підтримка ЄС для української молоді», організований Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством молоді та спорту України, Національним Еразмус+ офісом в Україні та Центром Європейських ініціатив.

Понад 60 представників закладів вищої освіти та громадських організацій з різних регіонів України (Київ, Одеса, Вінниця, Харків, Львів, Донецьк, Кременчук, Суми, Миколаїв, Ужгород, Чернівці) приєднались до Інформаційного дня.
Спікери та організатори заходу ставили на меті широко презентувати грантові можливості та інструменти підтримки ЄС для молоді з країн Східного Партнерства, можливості для розвитку потенціалу українських молодіжних організацій, молодіжного підприємництва та обміну молодіжними лідерами.

 

Тетяна Шульга, Представництво Європейського Союзу в Україні, у вітальному слові наголосила на активній роботі Представництва ЄС у посиленні співпраці з Міністерством молоді та спорту України через Програму ЄС Еразмус+. Спікер зосередила увагу на необхідності залучення громадських організацій та університетів до реалізації проектів Програми Еразмус+ у сфері Молодь, що відкриває нові можливості на шляху до розвитку потенціалу та міжнародної співпраці.

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України, долучився до проведення Інформаційного дня та підкреслив важливість розширення горизонтів, міжнародної молодіжної співпраці та пошуку нових партнерів у молодіжній роботі: “Ми вже запросили наших колег з різних центральних органів виконавчої влади, так само представників громадянського суспільства, щоб поговорити і напрацювати таку собі “дорожню карту”, що влада повинна зробити для того, щоб зняти певні бар’єри, перепони і рухатися швидше в питаннях розвитку компоненту молодь, розвитку волонтерської співпраці між організаціями України та країн Європейського Союзу”.

Хосе Діез Вердехо, Європейська Комісія, зосередив свою увагу питаннях підтримки ЄС для молоді з країн Східного Партнерства та залученні більшої кількості потенційних учасників до конкурсів програми Еразмус+ напряму Молодь, наголосивши, що учасниками даних проектів можуть як громадські організації, так і заклади вищої освіти.

EU support to Youth in the Eastern Partnership

Габріела Счібіорська, Європейська Комісія, провела презентацію щодо підготовки якісної проектної заявку за напрямом розвитку потенціалу у сфері молоді, надавши вичерпні відповіді під час обговорення та індивідуальні консультації.

Проекти Еразмус+ на розвиток потенціалу молоді та як писати проектні заявки на конкурс програми Еразмус+ з розвитку потенціалу Молоді

Ігор Носач, координатор Міжнародного благодійного партнерства “Кожній дитині”, поділився досвідом пошуку можливостей та реалізації проекту, що фінансується Європейською Комісією. У своїй презентації, спікер надав поради щодо обов’язкового етапу участі у Програмах ЄС – реєстрація на порталі учасника, та подальшої роботи з аплікаційною формою.

Як писати проекти - рекомендації від виконавців

Анна Ковбасюк, координатор Інформаційного центру Erasmus+ Youth в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ для молоді, представивши відкриті можливості European Voluntary Service (EVS), досвід проектів з мобільності української молоді та практику залучення волонтерів з європейських країн до діяльності українських організацій.

Можливості Еразмус+ для молоді (Інформаційний центр Еразмус+ Молодь)

Світлана Шитікова, директор Національного офісу Erasmus+ в Україні, у своїй презентації висвітлила архітектуру Програми Еразмус+, надала рекомендації щодо перших кроків у підготовці проектної заявки та ознайомлення з обов’язковими документами (Керівництво до Програми Еразмус+, тощо). Спікер надала покрокову інструкцію участі в конкурсах Програми Еразмус+: реєстрація на порталі, пошук партнерів, завантаження аплікаційної форми, тощо.

Можливості Еразмус+ Міжнародний вимір (Національний Еразмус+ офіс в Україні)

У заключному слові, Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, підвів підсумки Інформаційного дня “Підтримка ЄС для української молоді", та наголосив на основних напрямах міжнародної діяльності Міністерства та можливості, які відкриті для молоді.

18 грудня 2017 р. Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури провели міжнародний інформаційний день в Брюсселі. Запис трансляції та матеріали презентацій розміщено за посиланням: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/events/web-streaming-session-capacity-building-in-field-youth-2018_en

Довідково. Програма Еразмус+ в Україні розпочалась у 2014 р. і підтримує проекти з мобільності і співпраці між організаціями Європи і України в сфері вищої освіти, євростудій, молоді та спорту. Українські організації активно долучилися до участі у програмі.

Деталі про програму: ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/node_en

Деталі про грантові можливості: eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en

Національний Еразмус+ офіс в Україні: erasmusplus.org.ua

Інформаційний центр Еразмус+ Молодь: fb.com/EPlus.Ukraine

Ресурсний центр Сальто EECA: salto-youth.net/eeca

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home