Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
«Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів», - лекція-дискусія в Ужгороді (26.04.17)

26 квітня 2017 р. Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС, запросивши представників вищих навчальних закладів Ужгорода та Закарпатської області (студентів, викладачів, науковців та всіх охочих).

 

В приміщенні Ужгородського національного університету відбулася відкрита лекція-дискусія «Можливості освітньої програми Еразмус+», що зібрала студентів, викладачів та молодь міста, яка зацікавлена навчатися в європейських університетах. Менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні, провів презентацію Програми Еразмус+, надав учасникам інформацію та практичні поради щодо можливостей участі в конкурсах на отримання ступеня магістра та PhD, а також розкрив можливості стажування на підприємствах, навчання, підвищення кваліфікації та викладання.

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами:

Презентація

Про можливості отримання стипендії Еразмус+ коротко

Про Міжнародну кредитну мобільність - за обміном: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html

Про Ступеневу мобільність на магістерську та докторську програми: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/stupeneva-mobilnist.html

Інші стипендіальні програми: http://eeas.europa.eu/archives/delegations/ukraine/documents/virtual_library/education-in-eu_uk.pdf

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home