Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
«Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів», - лекція-дискусія у Хмельницькому (19.04.17)

19 квітня 2017 р. Представництво Європейського Союзу в Україні  в рамках Інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» провело для представників вищих навчальних закладів Хмельницького та області (студентів, викладачів, науковців та всіх охочих) зустріч-дискусію щодо освітніх програм Європейського Союзу.

 

Під час заходу, у приміщенні Хмельницького університету управління та права відбулася презентація Програми Еразмус+, зокрема напряму КА1: Навчальна (академічна) мобільність. Менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні провела лекцію для студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу щодо можливостей обміну, навчання та викладання за Програмою Еразмус+. Учасники заходу детально дізналися про особливості програм кредитної та ступеневої мобільностей, переглянули покрокову інструкція з участі у конкурсах.


Запрошуємо ознайомитись з матеріалами:

Презентація

Про можливості отримання стипендії Еразмус+ коротко

Про Міжнародну кредитну мобільність - за обміном: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html

Про Ступеневу мобільність на магістерську та докторську програми: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/stupeneva-mobilnist.html

Інші стипендіальні програми: http://eeas.europa.eu/archives/delegations/ukraine/documents/virtual_library/education-in-eu_uk.pdf

Детальніше:

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home