Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація лекції-дискусії «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів» (5.04.17, о 10.00 м.Дніпро)

5 квітня 2017 р. о 10:00 Представництво Європейського Союзу в Україні та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Національним університетом імені Олеся Гончара провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС для представників вищих навчальних закладів Дніпра та області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих.

Учасники отримали інформацію та практичні поради щодо можливостей участі в конкурсах на отримання ступеня магістра та PhD; можливості стажування на підприємствах; навчання; підвищення кваліфікації та викладання; можливості активної участі молоді в програмах мобільності та розвитку потенціалу молоді тощо.

Презентація

Про Міжнародну кредитну мобільність - за обміном: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html

Про Ступеневу мобільність на магістерську та докторську програми: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/stupeneva-mobilnist.html

Інші стипендіальні програми: http://eeas.europa.eu/archives/delegations/ukraine/documents/virtual_library/education-in-eu_uk.pdf

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home