Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Рекомендації командам Структурних проектів Темпус та Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE)

17 листопада 2016 р. в рамках Національного тижня програми Еразмус+ в Україні, у Міністерстві освіти і науки України відбувся щорічний семінар «Розбудова потенціалу вищої освіти в Структурних проектах Програм ЄС ТЕМПУС та ЕРАЗМУС+: актуальні результати» (23 проекти, 2010-2019 рр.), ініційований Міністерством освіти і науки України та проведений у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Національною командою експертів ЄС з реформування вищої освіти та за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель).

IMG 20161117 094210

 

Мета заходу: презентація актуальних результатів Структурних проектів щодо розвитку потенціалу вищої освіти представниками вищих навчальних закладів України Міністерству освіти і науки України, Виконавчому агентству та Національному Еразмус+ офісу в Україні, а також обговорення питань щодо запровадження цих результатів на національному рівні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національних експертів з реформування вищої освіти Програми ЕРАЗМУС+.

Результати зустрічі і рекомендації для команд виконавців після зустрічі 2016 р.:

Огляд та рекомендації виконацям Структурних проектів Темпус та Еразмус+: СВНЕ

Рекомендації після минулої зустрічі 2015 р. http://erasmusplus.org.ua/novyny/1091-seminar-rozbudova-potentsialu-vyshchoi-osvity-v-proektakh-strukturnykh-zakhodiv-aktualni-rezultaty.html

Запрошуємо всі команди проектів обов'язково опрацювати та переслати координаторам проектів.

Проектні команди вищих навчальних закладів України презентували актуальні результати Структурних проектів Програм ЄС ТЕМПУС та ЕРАЗМУС+ щодо розвитку потенціалу вищої освіти України в контексті євроінтеграції та реформування вищої освіти представникам Міністерства освіти і науки України, Європейської Комісії, Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Представництва ЄС в Україні, Національного Еразмус+ офісу в України, а також Національним експертам з реформування вищої освіти Програми ЕРАЗМУС+ як кураторам Структурних проектів.

 

У заході взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир КОВТУНЕЦЬ, керівник сектору освіти, науки, інформаційного суспільства Представництва ЄС в Україні Віра РИБАК, менеджер Програми ЕРАЗМУС+ Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Джулія МОРО, керівник сектору освіти Британської Ради Людмила ТАЦЕНКО, а також представник Європейської Комісії – Надія ВЕРТЕБНА, Група підтримки України (SGUA), що діє в рамках запровадження Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною.
Ключовим питанням, що обговорювалося під час заходу, було запровадження на національному рівні результатів міжнародних проектів, де обов’язковим партнером є Міністерство, в рамках реалізації реформ у вищій освіті, налагодження співпраці з відповідними структурними підрозділами Міністерства освіти і науки України. До дискусії долучилися директор Департаменту вищої освіти Олег ШАРОВ, директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Андрій ШЕВЦОВ, заступник начальника Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов ЩІТКА, начальник відділу університетської освіти Алла РИБАЛКО, інші працівники Міністерства.
За результатами обговорення Перший заступник Міністра Володимир КОВТУНЕЦЬ запропонував провести найближчим часом низку тематичних зустрічей-нарад за окремими напрямами реформ у вищій освіті – забезпечення якості, підготовка докторів філософії, національна рамка кваліфікацій та стандарти вищої освіти, інтернаціоналізація та мобільність, автономія та підтримка студентів – з проектними командами із залученням інших експертів з метою детального обговорення шляхів трансформації результатів проектів Темпус та Еразмус+ у конкретні дії реформ.

 

Концепція заходу (англійською мовою):

Презентації структурних проектів:

Структурний проект Темпус IV ALIGN_ Nov17_2016

Рекомендації після минулої зустрічі 2015 р. http://erasmusplus.org.ua/novyny/1091-seminar-rozbudova-potentsialu-vyshchoi-osvity-v-proektakh-strukturnykh-zakhodiv-aktualni-rezultaty.html

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home