Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
PDF

Координатор: Виконавче агенство ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні

Бенефіціар: Міністерство освіти і науки Україні
Фінансування: Європейський Союз
Термін діяльності: 2015-2017 р.

Грант ЄС: 527061,67 євро
Мета: Підвищення ефективності та значущості освітініх проектів Програми Еразмус+ в Україні, посилення їх впливу на національну систему вищої освіти шляхом надання допомоги установам і закладам освіти в запровадженні та реалізації освітніх програм Європейського Союзу.

Цільова аудиторія: вищі навчальні заклади
Результати:

  • Інформаційні дні освітніх програм Європейського Союзу
  • Промоційно-інформаційні матеріали
  • Консультації
  • Розповсюдження інформації через ЗМІ
  • Підтримка діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти
  • Моніторинг і підтримка освітніх проектів
  • Оцінювання проектних заявок
  • Моніторингові дослідження щодо розвитку вищої освіти в Україні
  • Проведення заходів Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури в Україні

Діяльність та заходи в рамках проекту на веб-сайті проекту: www.erasmusplus.org.ua

Проект офіційно зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України в березні 2015 р.

У період 2015-2017 рр. Національний Еразмус+ офіс в Україні на підтримку діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти координував виконання окремого проекту  ЄС "Національна команда експертів з реформування вищої освіти".

Грант ЄС складає: на 2015 р - 29578,00 євро; на 2016-2017 - 68142,00 євро. Обидва проекти офіційно зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України в березні 2015 р та лютому 2016 р. Всі звіти щопіврічно подавались до головного бенефіціара - Міністерства освіти і науки України.

Веб-сторінка Національної команди експертів з реформування вищої освіти та вся діяльність команди висвітлюється за просиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here.html

Проекти Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів розбудовують потенціал закладів вищої освіти задля активної участі в конкурсах та ефективної реалізації проектів програми Еразмус+ на підтримку реформ у сфері вищої освіти на запровадження положень Болонського процесу, на виконання Закону України "Про вищу освіту" і в рамках Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Звіти:

 

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Завершені проекти Проект «Мережа Національних Еразмус+ офісів та Національних команд експертів з реформування вищої освіти»