Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Нові видання для розвитку правової компетентності освітян PDF
CDs

Комплекси навчально-методичних матеріалів (у складі навчального посібника та компакт-диску) до модулів: 

evropeyske_osvitne_pravo1.

Європейське освітнє право: навч. посіб. / О.М.Байталюк, М.В. Ворон. – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. –  59 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій фахівця з європейського освітнього права для забезпечення ефективного міжнародного співробітництва у сфері освіти.

 

 

 

osnovy_osvitnyogo_prava2.

Основи освітнього права та правове регулювання діяльності навчальних закладів в Україні: навч. посіб. / О.М. Байталюк, О.Б. Німко. – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. –  71 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій фахівця з освітнього права для забезпечення діяльності навчального закладу в правовому полі відповідно до чинного законодавства в сфері освіти.

 

 

prava_ditey_ta_pidlitkiv3.

Права дітей та підлітків: навч. посіб. / О.М.Байталюк, О.Б. Німко – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. –  52 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій фахівця з освітнього права для забезпечення дотримання прав і свобод дітей та підлітків в загальноосвітньому навчальному закладі.

 

 

 

civilno_pravovi_dogovory4.

Цивільно-правові договори в сфері освіти: навч.посіб. / Н.О.Давидова, М.В. Ворон. – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. –  54 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій сучасного керівника навчального закладу щодо укладання цивільно-правових договорів для забезпечення діяльності навчального закладу.

 

 

osnovy_trudovogo_prava5.

Основи трудового права для керівника навчального закладу: навч. посіб. / Н.О.Давидова, М.В. Ворон. – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. –  48 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій сучасного керівника навчального закладу (для забезпечення управління персоналом відповідно до діючого законодавства.

 

 

pravovi_osnovy_diyalnosti6.

Правові основи діяльності вищих навчальних закладів: навч. посіб./ О.М.Стороженко. О.Б. Німко – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010.  – 50 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій фахівця з освітнього права щодо забезпечення функціонування вищого навчального закладу відповідно до діючого законодавства України.

 

 

intelektualna_vlasnist7.

Інтелектуальна власність: навч.посіб. / О.М.Стороженко, О.Б. Німко – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. – 63 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій фахівця з освітнього права щодо охорони інтелектуальної власності у сфері освіти та науки.

 

 

 

pravovi_osnovy_upravlinnya8.

Правові основи управління освітньою діяльністю: навч.посіб. / О.М.Стороженко, О.Б. Німко – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010.  – 55 с.

Навчальний посібник розроблено з метою формування професійних компетенцій сучасного керівника навчального закладу для забезпечення управління освітньою діяльністю відповідно до діючого законодавства.

 

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Завершені проекти Нові видання для розвитку правової компетентності освітян