Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
PDF
Проект ЄС "Національний Темпус-офіс в Україні"

Координатор: Виконавче агенство ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні

Бенефіціар: Міністерство освіти і науки Україні
Фінансування: Європейська Комісія
Термін діяльності: 2009-2010; 2011-2014 р.

Грант ЄС: 2011-2014 р. 699775, 91 євро

Мета: Підвищення ефективності та значущості освітініх проектів Програми Темпус в Україні, посилення їх впливу на національну систему вищої освіти шляхом надання допомоги установам і закладам освіти в запровадженні та реалізації освітніх програм Європейського Союзу.

Цільова аудиторія: вищі навчальні заклади

Результати:

  • Інформаційні дні освітніх програм Європейського Союзу
  • Промоційно-інформаційні матеріали
  • Консультації
  • Розповсюдження інформації через ЗМІ та освітні портали
  • Підтримка діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти
  • Моніторинг і підтримка освітніх проектів
  • Оцінювання проектних заявок
  • Моніторингові дослідження щодо розвитку вищої освіти в Україні
  • Проведення заходів Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури в Україні

Веб-сайт проекту: www.tempus.org.ua; з червня 2014 р. - www.erasmusplus.org.ua

Довідково: За результатами відкритого конкурсу, проведеного Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури, Представництвом ЄС в Україні за участі Міністерства освіти і науки України 26 березня 2009 р. було підписано Грантову Угоду між Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури та Громадською організацією «Інститут лідерства, інновацій та розвитку», на виконання проекту «Національний Темпус-офіс в Україні». Термін дії угоди: з 1 березня 2009 р. до 31 грудня 2010 р. За відповідними погодженнями Представництва ЄС в Україні з Міністерством освіти і науки в Україні у грудні 2010 р. підписано нову Грантову угоду терміном з 1 січня 2011 до 31 грудня 2013 р.; у серпні 2013 р. підписано Додаток до Грантової Угоди про продовження терміну до 31 грудня 2014 р. відповідно до Технічного завдання проекту на 2014 р. з березня-квітня 2014 р. змінено назву офісу на Національний Еразмус+ Офіс в Україні (НЕО) та відповідно змінено веб-сайт та е-пошту з червня 2014 р.

Проект технічної допомоги ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» офіційно зареєстровано в Україні, та проходив постійно перереєстровано в зв'язку з продовженням діяльності, змінами завдань тощо. Всі відповідні звіти подаються до ЕАСЕА, Представництва ЄС в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства освіти і науки України щоквартально і щорічно. Міністерство освіти і науки України є бенефіціаром вищезазначених проектів.

За погодженням Представництва ЄС в Україні з Міністерством освіти і науки України, ГО «ІЛІР» у 2014 р. було підтверджено на виконання функцій Національного Еразмус+ офісу в Україні на період діяльності нової програми ЄС Еразмус+ (2015-2020 рр.). В березні 2015 р. - зарееєстровано проект "Національний Еразмус+ офіс в Україні".

Звіти:

 

 

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Завершені проекти Проект ЄС "Національний Темпус-офіс в Україні"