Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація НТО в Україні PDF

3 квітня 2009 р. Офіційна презентація Національного Темпус-офісу в Україні, що відкрито за фінансової підтримки Європейської Комісії, з нагоди проведення Інформаційного дня Програми Темпус.

Національний Темпус-офіс (НТО) в Україні покликаний сприяти Європейській Комісії та національним органам влади в реалізації Програми Темпус, а також інших програм, що фінансуються з бюджету Європейського Союзу, спрямованих на модернізацію та реформування вищої освіти в Україні.

За результатами відкритого конкурсу Європейської Комісії, що відбувся наприкінці минулого року, для реалізації проекту «Національний Темпус-офіс в Україні» було відібрано Громадську організацію «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» («ІЛІР»).

 «ІЛІР» – громадська організація, створена в жовтні 2006 року з метою сприяння професійному та організаційному лідерству, його розвитку та поширенню у сферах врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій. За роки свого існування «ІЛІР» виступив партнером багатьох національних та міжнародних проектів; є членом Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку, що об’єднує більше 120 навчальних закладів з усього світу, та тісно співпрацює з Інститутом вищої освіти, вищими навчальними закладами та іншими установами, що беруть участь у процесах реформування системи вищої освіти в Україні.

26 березня 2009 р. було підписано Грантову Угоду між Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури та «ІЛІР», який виконує функції Національного Темпус-офісу в Україні, термін дії угоди – з 1 березня 2009 до 31 грудня 2010 року.

Національний Темпус-офіс в Україні буде координувати взаємодію між Представництвом Європейської Комісії в Україні, Міністерством освіти та науки України, Європейською виконавчою агенцією з питань освіти, аудіовізуальної продукції та культури, яка відповідає за впровадження Програми Темпус, Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури, вищими навчальними закладами, іншими зацікавленими сторонами, що залучені до реформування сфери вищої освіти в Україні, спрямовану на пропагування та запровадження принципів Болонського процесу, поширення інноваційних підходів щодо організації навчального процесу у системі загальної та професійної освіти.

Адреса та контакти НТО: вул. Бастіонна, буд.9, поверх 8, м. Київ 01014, Україна

тел./факс : +38 044 286 66 68, e-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.tempus .org.ua

Світлана Шитікова, директор НТО

Олена Оржель, координатор НТО

Ірина Костюк, секретар НТО

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home