Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційний день програми ТЕМПУС PDF

3 квітня 2009 р. 9.00 - 13.30. Інформаційний семінар з питань можливостей фінансування програм для сфери вищої освіти в Україні. Команда НТО щиро вдячна учасникам, які знайшли можливість взяти участь у заході, відповіді на Ваші запитання буде розміщено на сайті, слідкуйте за оголошеннями.

До участі в заході, який було організовано Національним Темпус-офісом в Україні (НТО) за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, Міністерства освіти та науки України та Київським міським педагогічним університетом імені Б.Д. Грінченка, були запрошені представники вищих навчальних закладів з усієї України – фахівці з міжнародних відносин та інші зацікавлені організації. Команда організаторів зареєструвала близько 80 учасників з Києва, Білої Церкви,  Дніпропетровська, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Кіровограда, Луганська, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Переяслава-Хмельницького, Сімферополя, Сум, Тернополя, Харкова, Херсона, Чернігова, Чернівців та Ялти – більше 20 міст України. Також до події долучилися представники Vaxio University, Швеція та представники громадських організацій (Фонд Конрада Аденауера, ВБО «Громадська Соціальна Рада»)
Інформаційний день програми Темпус розпочався з привітань Клаудії Фішер, першого радника Відділу програм зовнішньої допомоги, Михайла Степка, першого заступника директора Інституту вищої освіти Академії педагогічних наук України, Ольги Котової, представника Міністерства освіти і науки України, а також Віктора Огневю’ка, ректора Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка, де проходив Інформаційний Темпус день-2009.
Варто відзначити, що презентації стосовно умов участі українських вищих навчальних закладів у програмі Темпус IV, а також знайомство з освітньою програмою Erasmus Mundus та Erasmus Mundus: Вікно зовнішнього співробітництва викликали велику кількість запитань аудиторії, серед якої були не лише досвідчені учасники програми Темпус (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національна металургійна академія України, Донецький національний технічний університет тощо), а й новачки. Усі запитання та пропозиції учасників інформаційного семінару  команда НТО в Україні планує висвітлювати на порталі www.tempus.org.ua.
Отже, розпочато новий етап роботи щодо реалізації програми Темпус в Україні.
Команда Національного Темпус-офісу запрошує до активної співпраці вищі навчальні заклади України, та інші зацікавлені сторони.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home