Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
«Реформа освітньої політики: регіональні рішення глобальних завдань» PDF

Завдяки спільним зусиллям сектора освіти Світового банку (регіон Європи та Центральної Азії – ЄЦА), групи з питань освіти Інституту Світового банку (ІСБ) та працівників Представництва Світового банку в Україні успішно завершено виконання важливої програми з розбудови потенціалу в сфері освіти в регіоні ЄЦА – організації першого спільного освітнього курсу ЄЦА-ІСБ «Реформа освітньої політики: регіональні рішення глобальних завдань». Курс проводився протягом 24 – 28 березня 2008 року в Києві (Україна) за підтримки Світового банку, Фонду Відродження, ЮНІСЕФ, Fast Track Initiative. Крім того учасники отримали можливість доступу в Інтернеті до навчальної програми зі статистики та показників освітнього сектора.

Учасниками курсу були 58 представників урядових установ, НУО та міжнародних організацій з 12 країн регіону, а саме: з Вірменії,  Азербайджану, Грузії, Молдови, Казахстану, Киргизької Республіки, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України та США. Міжнародними організаціями, які брали участь у курсі, були Американські ради, ЄС, ЮНІСЕФ та Світовий банк.
До складу делегацій від країн входили високі посадовці уряду (на рівні заступників міністрів) та керівники департаментів: освітньої політики і планування, планування та управління, моніторингу, стратегії, аналітики та реформування системи освіти, регіональної координації, програм розвитку, економіки /фінансів /бюджету /обліку, загальної середньої освіти, дошкільної /шкільної /позашкільної освіти, професійно-технічної освіти, вищої та післядипломної освіти, розвитку та організації навчання, освіти у соціальній і гуманітарній сферах, фінансування науки, IT та управління. Учасники представляли міністерства освіти і науки / або освіти та молоді / державної освіти, міністерств фінансів, а також міністерств економіки та /або планування.
 Викладачами курсу були провідні експерти і викладачі-практики регіону ЄЦА: Олександр Адамський (Російська Федерація), Альгірдас Забуліоніс (Литва), Елізар Орбак (Ізраїль), Йен Вітмен (OECР), Ісаак Фрумін (Світовий банк), Ян Герчінскі (Польща), Ярослав Калоус (Чеська Республіка), Хуан Мануель Морено (Світовий банк), Каріне Арутюнян (Вірменія), Олексій Мірошниченко (Україна), Павло Хобзей (Україна), Роман Шиян (Україна), Войцех Маршлєвскі (Польща).
Крім того, практика впровадження регіональних навчальних курсів, пристосованих до потреб регіону ЄЦА, показала, що вони забезпечують платформу для обміну досвідом між країнами, що дасть змогу оцінювати різні можливі варіанти та практику реформування системи освіти, а також навчатися один в одного, працюючи у командах.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Завершені проекти «Реформа освітньої політики: регіональні рішення глобальних завдань»