Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар НМГР регіону ЄЦА PDF

23-26 червня 2009 р. Семінар Навчальної мережі глобального розвитку Світового Банку для регіону Європи та Центральної Азії (м.Баку, Азербайжан). На семінарі було розглянуто питання управління Регіональною мережею, поведено відеоконференцію щодо питань глобального управління мережею. Вироблено проектні напрямки співпраці між інституціями членами мережі на 2009-2010 р. , проведено зустрічі з керівництвом та представниками Світового банку в Азербайжані, Державним університетом Азербайжану, Національної академії державного управління Республіки Азербайжан, та іншими закладами освіти. Розробка та деталі запровадження напрямків додатково будуть обговорюватись на щомісячних відеоконференціях НМГР регіону ЄЦА.

 
Координаційна зустріч PDF

29 травня 2009 р. Відбулась координаційній зустрічі грантерів конкурсу “Верховенство права в освіті".

План роботи:

1. Знайомство та налагодження контактів між керівниками та менеджерами проектів.
2. Обговорення змістовних компонентів кожного проекту.
3.  З’ясування календарних панів виконання поставлених завдань.
4.  Визначення напрямів співпраці між учасниками проектів.
5.  Актуалізація очікуваних спільних результатів від виконання проектів.
Інститут лідерства, інновацій та розвитку у тісній співпраці з Київським міським педагогічним університетом імені Б.Д.Грінченка та Асоціацією шкіл м.Києва реалізують проект "Правова компетентність освітян - запорука верховенства права в освіті" у межах конкурсу Освітньої програми Міжнародного фонду "Відродження" - "Імплементація принципів "Верховенства права" в системі освіти України".

 
Проект "Розбудова демократії" PDF
26 травня 2009 р. Зустріч команди проекту Розбудова демократії. Вібдулося обговорення проекту про подальший розвиток порталу. Планується розпочати роботу форуму для дискусій за ключовими темами з розвитку демократії в Україні.
 


Сторінка 183 з 206

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home