Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
IX Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: роль оцінювання якості викладання та навчання в процесі акредитації» (22.12.20) - презентації

22 грудня 2020 р. на платформі ZOOM. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Інститутом вищої освіти НАПН України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, а також Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Британської ради в Україні, Спілки ректорів закладів вищої освіти України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка провів онлайн IX Міжнародній науково-практичну конференцію «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: роль оцінювання якості викладання та навчання в процесі акредитації».

Детальніше...
 
ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМУ РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (CBHE): семінар “Як успішно впроваджувати проєкт” - презентації і відео(21.12.20 р.)

21 грудня 2020 р. на платформі ZOOM. Національний Еразмус+ офіс в Україні в межах серії вебінарів для виконавців проєктів Програми ЄС Еразмус+ для команд проєктів-переможців CBHE 2020 р., координаторів діючих проєктів, проректорів з міжнародної співпраці, інституційних координаторів Еразмус+, представників підрозділів міжнародних зв’язків, бухгалтерів та фінансових менеджерів провів он-лайн семінарі ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОЄКТІВ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМУ РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «Як успішно впроваджувати проєкт».

Детальніше...
 
Участь у заході "Розширюючи горизонти: фінал" (19.12.2020, м. Київ)

19 грудня 2020 р. узято участь у заході «Розширюючи горизонти: фінал».

В межах заходу підібито підсумки проєкту про: міжнародну ініціативу Молодіжного Діалогу —інструмент, за допомогою якого будують місток між думками та інтересами молоді з людьми, які приймають рішення щодо їх впровадження; нову онлайн програму КММР, розроблену та реалізовану в рамках проєкту «Серіал «Молодіжні Цілі»; напрацьовані рішення, пропозиції та рекомендації, які з’явилися під час реалізації цих заходів.

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 131

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home