Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Нарада Проекту «Програма глобальної освітньої мережі з державного лідерства» PDF
14-17 листопада 2006 р. Відбулася нарада Проекту «Програма глобальної освітньої мережі з державного лідерства». Мета Проекту – розроблення та запровадження навчальної програми, розвиток мережі з глобального державного лідерства. Проект реалізується за ініціативи Уряду Нідерландів. Серед учасників наради – представники Бразилії, Ірландії, Канади, Нідерландів та України. Інститут лідерства, інновацій та розвитку забезпечує координацію групи експертів з України.
 
Виставка «Кадровий менеджмент» PDF
2 листопада 2006 р. Інститут лідерства, інновацій та розвитку спільно з партнерами – компанією «Віртуальні технології в освіті» (Росія) та компанією «Проект – Менеджмент – Бізнес – Консалтинг» (Україна) – взяв участь у виставці «Кадровий менеджмент». У межах виставки відбулася презентація Програмного забезпечення «Прометей 4.2.» та «Центр компетенцій». Щиро дякуємо відвідувачам, учасникам та організаторам виставки за співпрацю!
 
Світовий Форум PDF

gdlnforumПредставники Інституту лідерства, інновацій та розвитку взяли участь у Світовому Форумі Навчальної мережі глобального розвитку «Партнерство для розвитку – поєднуючи людей та ідеї», що відбувся 9-14 жовтня 2006 р. у Світовому банку (м. Вашингтон, США).


 


Сторінка 176 з 177

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home