Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар-презентація PDF

15_12_06_115 грудня 2006 р. В Інституті лідерства, інновацій та розвитку відбувся семінар-презентація Інституту віртуальних технологій в освіті (Росія).


 
Засідання Ради Навчально-науково-виробничого комплексу PDF

15 грудня 2006 р. В Інституті вищої освіти АПН України та Інституті лідерства, інновацій та розвитку відбулося засідання Ради Навчально-науково-виробничого комплексу «Академія дистанційної освіти»

 
Нарада Проекту «Програма глобальної освітньої мережі з державного лідерства» PDF
14-17 листопада 2006 р. Відбулася нарада Проекту «Програма глобальної освітньої мережі з державного лідерства». Мета Проекту – розроблення та запровадження навчальної програми, розвиток мережі з глобального державного лідерства. Проект реалізується за ініціативи Уряду Нідерландів. Серед учасників наради – представники Бразилії, Ірландії, Канади, Нідерландів та України. Інститут лідерства, інновацій та розвитку забезпечує координацію групи експертів з України.
 


Сторінка 172 з 173

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home