Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Здобутки перших двох років виконання проекту Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» за програмою Жана Моне

З вересня 2013 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за керівництвом професора д.е.н. О.І. Шниркова виконується проект Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне: «Університетські курси з європейської економічної інтеграції» (в статусі кафедри Жана Моне).

Детальніше...
 
Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти (м.Запоріжжя, 10.12.15)

10 грудня 2015 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС), у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель, Бельгія), Посольств Австрії, Польщі, Німеччини в Україні спільно із Запорізьким національним університетом, провів Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.

Цільова аудиторія: представники вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, студенти, роботодавці та інші особи, зацікавлені у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти та навчанні у європейських університетах.

Детальніше...
 
Тренінг з написання проектів за програмою Еразмус+ (11.12.15, м.Запоріжжя)

11 грудня 2015 р. у м. Запоріжжя командою НЕО в Україні (проект ЄС) було проведено тренінг для представників вищих навчальних закладів України щодо написання проектних заявок в рамках програми Еразмус+.
30 відібраних учасників тренінгу, є відповідальні за підготовку проектів у своєму закладі (представники відділів/управлінь міжнародних зв’язків, проектних офісів, представники кафедр, факультетів тощо), які не мають досвіду написання проектів та володіють англійською мовою.

Впродовж тренінгу було опрацьовано принципи побудови аплікаційної форми та надали рекомендації з підготовки проектних заявок, зокрема команди спільно працювали над визначенням та аналізом проблем, стекхолдерів та цілей пілотного проекту. Разом з учасниками тренінгу було детально опрацьовано логіко-структурну матрицю, робочі пакети за напрямами «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Детальніше...
 


Сторінка 161 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home