Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
International Contact Webinar: Supporting Ukrainian Sport (07.03.2023, онлайн)

7 березня 2023 р. Міністерство молоді та спорту України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні у тісній співпраці з Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань освіти, молоді, спорту та культури (DG EAC), Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA), Національного олімпійського комітету України та Спортивного комітету України провели International Contact Webinar: Supporting Ukrainian Sport.

Детальніше...
 
Запрошуємо взяти участь у “Introductory Workshop to Open Education Resources” (06.03.2023 р., онлайн)

German Leibniz Information Center for Science and Technology запрошують всіх бажаючих взяти участьь “Introductory Workshop to Open Education Resources”, який відбудеться 6 березня 2023 р. онлайн.

Детальніше...
 
Запрошуємо взяти участь у другому опитуванні українських студентів за кордоном від Erasmus Stduent Network Ukraine!

Запрошуємо всіх учасників мобільностей Еразмус+ взяти участь в опитуванні «Українські студенти за кордоном 2.0», що проводиться ESN Ukraine спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні  та УСЛ в рамках проєкту Ukrainian Students Worldwide та ініціативи #StudyForUkraine.

Детальніше...
 


Сторінка 16 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home