Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) ClimEd (03-04.02.2021, on-line)

3‒4 лютого 2021 року відбулося офіційне відкриття проєкту за програмою Еразмус+ КА2 «ClimEd – Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах».

Детальніше...
 
Участь в kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) CLIMAN (03.02.2021, on-line)

3 лютого 2021 року відбулося офіційне відкриття проєкту ЄС Еразмус+ CBHE СLIMAN «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату».

Детальніше...
 
Участь у засіданні Секторальної робочої групи з питань освіти і науки МОН України (29.01.2021, on-line)

29 січня 2021 року представниками НЕО в Україні узято участь у засіданні Секторальної робочої групи з питань освіти і науки МОН України у підгрупах «Вища освіта та освіта дорослих» та «Професійна (професійно-технічна) освіта»). До складу обох підгруп увійшла представник НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА.

Детальніше...
 


Сторінка 16 з 131

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home