Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у презентації EU4Youth pogramme (05.04.2023 р., онлайн)

5 квітня 2023 р. команда НЕО в Україні приєднались до презентації EU4Youth pogramme, що була організована EU4Youth Coordination and Support Team за підтримки Salto-Youth. Мета заходу – представити ініціативи підтримки молоді та можливостей співпраці в межах Програми.

Детальніше...
 
Участь у kick-off зустрічі консорціуму проєкту Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти DEFEP (онлайн)

3 квітня 2022 р. команда НЕО в Україні взяла участь в kick-off зустрічі консорціуму проєкту Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти DEFEPDistance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market. В заході взяли участь понад 55 представників з організацій-партнерів проєкту з України, Молдови, Німеччини, Італії та Іспанії, а також представники Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA), координатори Національних Еразмус+ офісів України та Молдови.

Детальніше...
 
Презентація в межах вебінару «Відкрий Європу завдяки Erasmus+” (29.03.2023 р., онлайн)

29 березня 2023 р. НЕО в Україні взяли участь у вебінарі «Відкрий Європу завдяки Erasmus+”, організанованого EU Neithbour east та Young European Ambassadors. До заходу приєдналось понад 195 учасників з різних міст України та з-за кордону: студентів, випускників, представників закладів освіти та молодіжних організацій.

Детальніше...
 


Сторінка 14 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home