Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах Дня кар’єри на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (24.04.2023 р., онлайн)

24 квітня  2023 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця за підтримки Представництва ЄС в Україні було проведено День Кар’єри ЄС, що реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». В межах заходу відбувся тренінг та презентація індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+, зокрема щодо розвикту актуальних навичок через участь в програмах академічної та молодіжної мобільностей і волонтерських проєктах.

Детальніше...
 
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін» (12.04.2023, онлайн)

12 квітня 2023 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Інститутом вищої освіти НАПН України та у співпраці з Маріупольським державним університетом, Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, Британською Радою в Україні та Національною агенцією Advance HE (Велика Британія) провели ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін». Конференція була ініційована за результатами реалізації проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU).

Детальніше...
 
Вебінар щодо можливостей Програми Еразмус+ для закладів професійної освіти (12.04.2023, онлайн)

12 квітня 2023 року відбувся вебінар щодо можливостей Програми ЕРАЗМУС+ для П(ПТ)О та ФПО. Організаторами заходу виступили Директорат професійної освіти Міністерства освіти і науки України у співпраці з Національним ЕРАЗМУС+ офісом в Україні та Командою підтримки реформ МОН.

Детальніше...
 


Сторінка 13 з 200

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home