Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч з представниками університетів Німеччини
Шановні освітяни, 3 червня у Берліні відбулась зустріч співробітників Національного Темпус-офісу в Україні з представниками вищих навчальних закладів Німеччини. Дякуємо всім хто надіслав форми. Інформацію передано учасникам конференції та під час зустрічей та додатково розіслано.
 
Публікації PDF

В рамках реалізації проектів Європейського Союзу "Національний Темпус/ Еразмус+ офіс в Україні", Інститут лідерства, інновацій та розвитку спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти підготував ряд публікацій та зібрав корисні матеріали для вищих навчальних закладів України щодо модернізації вищої освіти. Всі матеріали розміщено за посиланнями: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here/zakhody-i-materialy.html

База презентацій і публікацій http://erasmusplus.org.ua/2014-05-30-14-56-19/prezentatsii/category/3-materialy-natsionalnoi-komandy-ekspertiv-shchodo-zaprovadzhennia-instrumentiv-bolonskoho-protsesu.html

База проектів Темпус, Еразмус Мундус, Жан Моне з веб-сторінками і контактами: http://erasmusplus.org.ua/2014-05-30-14-56-19/prezentatsii/category/6-novyny-ta-baza-proektiv.html

Запрошуємо вільно користуватись безкоштовними ресурсами з дотриманням авторського права.

Всі заходи в рамках проектів розміщено на відповідних сайтах:

Національний Еразмус+ офіс в Україні www.erasmusplus.org.ua

Національний Темпус-офіс в Україні www.tempus.org.ua

 
Міжнародна конференція

29 січня 2014 р. в рамках проекту Міжнародного фонду Відродження, спільно з Національним авіаційним університетом проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Правові засади реалізації Болонського процесу в Україні» де обговорили правову базу України щодо запровадження положень Болонського процесу, також було презентовано досвід Естонськго агенства забезпечення якості вищої освіти. Матеріали монографії було розіслано у бібліотеки вищих навчальних закладів України.

Запрошуємо громаду користуватись матеріалами конференції: Монографія "Правові засади реалізації Болонського процесу в Україні"

 


Сторінка 77 з 103

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home