Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Наша історія PDF
  • Інститут лідерства, інновацій та розвитку створено 16 жовтня 2006 року з метою запровадження сучасних підходів до професіоналізації управління.
  • Обраний для діяльності формат відповідає цінностям партнерства, ініціативності та проактивності, які об'єднують команду професіоналів - членів громадської організації.
  • Ідея, покладена в основу діяльності є рух від навчання до інновацій, від інновацій до розвитку, від розвитку до лідерства.
  • Одним із перших стратегічних кроків розвитку Інституту є підписання Угоди про співпрацю та входження до Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку.
  • В основі діяльності Інституту - реалізація міжнародних і національних освітніх проектів.
  • Станом на грудень 2017 року командою реалізовано понад 1000 освітніх заходів.  Діяльність, заходи і корисні матеріали проектів ЄС "Національний Еразмус+ (Темпус) офіс в Україні та Національна команда експертів" розміщюються в деталях на сайті за посиланням: www.erasmusplus.org.ua
 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Діяльність Наша історія