Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ» (07.12.20)

7 грудня 2020 р. відбулась он-лайн Всеукраїнська науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ». Захід було проведенов межах реалізації проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам» WARN.

Робота конференція була проведена за наступними секціями:

  • Менеджмент організацій і адміністрування.
  • Гібридні загрози – сучасні виклики для України.
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
  • Публічне управління та адміністрування.
  • Підприємництво в умовах динамічних змін економічного середовища.

В заході взяла участь Світлана ШИТІКОВА, координатор НЕО в Україні (проєкт ЄС), приєднавшись з вітальним словом до учасників. Під час виступу спікер наголосила на важливості дотримання правил впровадження проєкту з урахуванням національного законодавства.

Під час заходу учасники дізнались про протидію гібридним загрозам засобами освіти, моніторинг актуальності впровадження дисциплін щодо протидії гібридним загрозам у закладах вищої освіти України, механізми гібридної протидії російській військовій агресії, стратегічні імперативи державної політики протидії гібридним загрозам та забезпечення економічної безпеки України, а також про розвиток ефективної системи управління освітою України в умовах суспільних змін та кризових викликів суспільства.

Детальніше про проєктза посиланням.

Детально про участь України в Програмі ЄС Еразмус+: можливості за всіма напрямами, опис, статистика, приклади проєктів з гіперпосиланням тощо (2014-2020 рр. англ. та укр. мовами)

Всі відеозаписи семінарів та тренінгів за кожним з напрямів Програми ЄС Еразмус+ можна знайти за тегом - відеопрезентації та Facebook вебінари у розділі новини та багато інших корисних ресурсів у відповідних розділах за кожним напрямом.
Наприклад:
Як зареєструвати організацію для участі в конкурсах на Funding&Tender Opportunities Portal - тут
Стратегічні партнерства - тут
Про індивідуальні можливості - тут
Запрошуємо звертатись за якісними безкоштовними консультаціями до команди НЕО в Україні!
 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home