Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар SPHERE «Exploring micro-credentials» (26-27.11.2020, on-line)

26-27 листопада 2020 року в рамках проєкту SPHERE відбувся семінар з вивчення мікрокредитів на тему: «Higher education responding to changing skills needs».

Перший день семінару включав дві ранкові сесії (одну загальну та одну в рамках групових дискусій) та коротку післяобідню загальну сесію. Другий день складався з ранкової загальної сесії, групових дискусій для основних учасників та короткої підсумкової сесії.

Від України до семінару долучились члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти Юрій РАШКЕВИЧ та Вадим ЗАХАРЧЕНКО, а також мненджер з аналітичної роботи НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА.

Змінюваний контекст вищої освіти: інструменти та стратегії для гнучкості навчання та його узгодження з новими ринками праці та суспільними потребами, визначеннями та сучасні зстосування мікрокредитів, пропозиції від установ, роботодавців та студентів щодо мікрокредитів, прозорість та визнання мікрокредитів були обговорені спікерами та учасниками під час заходу.

Більше інформації щодо заходу за посиланням.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home