Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Участь в Erasmus+ Day у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (18.11.20)

18 листопада 2020 р. в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова було організовано Erasmus+ Day. Захід було проведено ESN-Kyiv спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні.

Онлайн зустріч зі студентами та викладачами було проведено з метою презентації академічних можливостей Програми, знайомства з учасниками обмінів та представниками відділу академічної мобільності, які представили кроки участі у конкурсі та власний досвід.

Менеджер НЕО в Україні Катерина ЖДАНОВА приєдналась до зустрічі та презентаувала Програму, її особливості, можливості для студентів, випускників та працівників університетів, та результати в Україні. Спікер зосередила увагу на участі у конкурсах обмінів та спільних магістерських програм Еразмус Мундус, підготовки пакетів документів, тощо.

До заходу приєдналось понад 45 учаснкиів, які отримали можливість посвілкуватись з усіма спікерами та отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Дізнайтесь більше про заходи від ESN-Kyiv - за посиланням.

 

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home