Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Відео-презентація «Реєстрація проєктів Програми Еразмус+ у Секретаріаті Кабінету Міністрів України: підготовка документів та необхідні процедури»

Шановна спільното Еразмус+!

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні підготувала відео-презентацію «Реєстрація проєктів Програми Еразмус+ у Секретаріаті Кабінету Міністрів України: підготовка документів та необхідні процедури» з метою надати поради та інструкції командам університетів, які впроваджуватимуть проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти та Жан Моне.Відео-трансляцію переглянуло понад 1300 представників міжнародних відділів українських університетів, Еразмус+ координатори, команди проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти та потенційні переможці конкурсу 20-го року.

У презентації Петро КРАЙНІК розповів про необхідність реєстрації, обов’язковий пакет документів, а також про саму процедуру реєстрації. Спікер зосередив увагу на переліку документів, надавши посилання на зразки.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ В РОБОТІзавантажити

Бажаємо успішної реєстрації проєкту!

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home