Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Facebook-вебінар на тему «Поради щодо перших кроків та подальшого впровадження проєктів ЄС Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти» (28.04.20 р.)

28 квітня 2020 р. команда Національного Еразмус+ офісу в України провели Facebook-вебінар на тему «Поради щодо перших кроків та подальшого впровадження для проєктів-переможців з розвитку потенціалу вищої освіти» з метою надати поради та рекомендації щодо впровадження проєктів в рамках правил Програми ЄС Еразмус+ та положень законодавства України.

Відео-трансляцію переглянуло понад 1300 представників міжнародних відділів українських університетів, Еразмус+ координатори, команди проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти та потенційні переможці конкурсу 20-го року.

Під час Facebook-вебінару Світлана ШИТІКОВА, координатор проєкту ЄС «Мережа національних Еразмус+ офісів та команд експертів з реформування вищої освіти – Національний Еразмус+ офіс в Україні», розповіла про основні кроки координаторів та команд проєктів після перемоги в конкурсі, надала рекомендації щодо підготовки партнерської угоди, правил використання коштів гранту, співфінансування, подання звітів, проведення моніторингу та аудиту проєктів тощо. Наголосила на важливості співпраці з головним бенефіціаром Програми Еразмус+ в Україні – Міністерством освіти і науки України та іншими органами влади. Спікер також пояснила критерії оцінювання для успішних практик або застосування штрафних санкцій, зокрема: актуальність, якість впровадження проєкту, якість співпраці між партнерами, вплив та стійкість результатів, правила візуалізації й популяризації заходів та результатів проєктів тощо.

Вебсторінка для виконавців проєктів – за посиланням.

Презентація спікера з гіперпосиланнями на матеріали – завантажити.

Нагадуємо, що підписавшись на нашу сторінку у мережі Фейсбук, Ви зможете бути максимально швидко проінформовані про всю актуальну інформацію, події та матеріали.

Дякуємо за співпрацю та очікуємо на результати конкурсу і зустріч з переможцями!

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home