Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч Національних офісів Програми Еразмус+ з проектними командами-переможцями 5 конкурсу Еразмус+: CBHE (27-28.01.2020, м. Брюссель, Бельгія)

27-28 січня 2020 р. в м. Брюссель, Бельгія відбулась зустріч представників команд-переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) з країн-членів і партнерів Програми з координаторами проектів від Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+. Під час заходу було представлено та обговорено регіональну статистику, вплив структурних проєктів та проєктів розвитку потенціалу вищої освіти на регіональному рівні, вплив та сталість результатів регіональних заходів.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home