Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Студентам КНУ – про можливості Еразмус+ (20.11.18, м. Київ)

7498950471 768x513

19-20 листопада 2018 р. студенти (бакалаври, магістри та PhD) Київського національного університету імені Тарса Шевченка мали можливість поспілкуватися з представниками грантових програми в Україні, а також зі співробітниками тих підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка, котрі опікуються в Університеті реалізацією можливостей із міжнародних обмінів. Проведення заходу відбулося з ініціативи представників відділу академічної мобільності Університету й студпарламенту КНУ.

Зокрема, із доповідями та презентаціями перед  майже 80 студентами Шевченкового університету виступили: Олена КУРЧЕНКО, спеціаліст із міжнародних зв’язків, Любов СОБОЛЄВСЬКА, очільниця відділу академічної мобільності, Катерина ЖДАНОВА, представниця Національного Еразмус+ офісу в Україні, Тетяна ФЕДОРЧУК, заступниця голови студпарламенту КНУ, а також студенти, котрі вже скористалися можливостями програми міжнародних обмінів Еразмус+. Окрім офіційної частини, студенти могли відвідати ще й зустріч у форматі «живої бібліотеки» з учасниками програми, де кожен міг поспілкуватися з обраними представниками («книгами») й розпитати про їхні особисті враження від участі в програмі Еразмус+. Секретами успішного проходження конкурсу для навчання за міжнародною програмою обмінів із присутніми поділилися іноземні студенти КНУ імені Тараса Шевченка, котрі прибули в Україну на навчання за цією програмою, зокрема, спілкувалися з Кевіном Карбоні та Міленою Мюллер. Натомість українські студентки Вероніка Євтушенко, Катерина Кубрак і Руслана Цегельська, які повернулися після завершення навчання за міжнародною програмою Еразмус+, ділилися з відвідувачами заходу цінними порадами щодо написання мотиваційних листів, заповнення необхідних документів, а також розповідали про свої незабутні враження.

Оскільки зустріч викликала значну зацікавленість серед студентства КНУ імені Тараса Шевченка, організатори заходу планують докласти всіх зусиль, аби подібні Еразмус-бесіди стали чудовою традицією.

Підготовлено за матеріаламаи Відділу академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка - http://mobility.univ.kiev.ua/?p=2494&lang=uk

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home