Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційна сесія про можливості Програми ЄС Еразмус+ (26.09.18, м. Хмельницький)


VT IA

26 вересня 2018 р. у м. Хмельницькому відбулася Інформаційна сесія про можливості Програми ЄС Еразмус+. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні у співпраці з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Представники НЕО ознайомили учасників з Програмою ЄС Еразмус+, її архітектурою, ключовими компонентами. Іванна АТАМАНЧУК зосередила увагу на можливостях Програми для організацій: підготовці проектів з міжнародної кредитної мобільності, спільних магістерських програм Еразмус Мундус (JMDs), проектів співпраці, Жан Моне та організації проектів з мобільності у сфері молоді. Вероніка ТКАЧЕНКО представила можливості Програми Еразмус+ для студентів та молоді: участь у міжнародній кредитній мобільності для навчання та волонтерства, а також навчання за магістерськими програмами.

Захід відвідали 40 представників закладів вищої освіти, молодіжних організацій, державних установ, студентів, випускників та молоді міста Хмельницький. Після презентацій учасники мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо участі у Програмі Еразмус+.

Презентація "Еразмус+: можливості для організацій"

Презентація "Еразмус+: індивідуальні можливості"

Інформація про захід на Facebook-сторінці Молодіжної Громадської Ради (м. Хмельницький): https://www.facebook.com/mgr.khm/posts/2190316954585844?__tn__=-R

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home